[vc_row][vc_column width=“1/1″][vc_single_image image=“1704″ alignment=“center“ img_link_target=“_self“ css_animation_speed=“faster“ css_animation_delay=“0″ img_size=“medium“ css_animation=“right-to-left“][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=“1/1″][vc_text_separator title=“Czym jest wirtualna adopcja“ align=“align-center“ margin=“50″ css_animation_speed=“faster“ css_animation_delay=“0″ css_animation=“top-to-bottom“][vc_column_text css_animation_speed=“faster“ css_animation_delay=“0″]Adopcja wirtualna to adopcja na odległość:). Nie każdy może zapewnić dom stały albo tymczasowy ale prawie każdy może, jeżeli tylko pozwalają mu na to finanse, pomóc poprzez wirtualną adopcję. Taki rodzaj pomocy daje szansę na lepsze życie wybranego czworonoga.[/vc_column_text][vc_text_separator align=“align-center“ margin=“50″ css_animation_speed=“faster“ css_animation_delay=“0″ title=“Kto może zostać wirtualnym opiekunem“ css_animation=“top-to-bottom“][vc_column_text css_animation_speed=“faster“ css_animation_delay=“0″]Wirtualnym opiekunem może zostać osoba prywatna, organizacja, firma, określona grupa ludzi (np. szkoła, klasa itp.). Wirtualny Opiekun może oczywiście chcieć pozostać anonimowym, w takiej sytuacji prosimy o poinformowanie nas o tym.
[/vc_column_text][vc_text_separator title=“Co daje wirtualna opieka i jak długo trwa?“ align=“align-center“ margin=“50″ css_animation=“top-to-bottom“ css_animation_speed=“faster“ css_animation_delay=“0″][vc_column_text css_animation_speed=“faster“ css_animation_delay=“0″]Uzyskane pieniądze przeznaczać będziemy przede wszystkim na wyżywienie i leczenie oraz akcesoria, takie jak smycz, obrożę, szelki czy zabawki, które (jeśli w wyniku użytkowania nie ulegną zniszczeniu) powędrują wraz z danym zwierzęciem do jego nowego domu stałego. Może to być również nowe posłanie, smaczki czy w wypadku niektórych zwierząt witaminy i suplementy. Środki mogą również być przekazane na ewentualny transport zwierzęcia do nowego domu.
W zamian możecie otrzymać zdjęcie swojego podopiecznego, macie prawo do informacji o nim, o zachowaniu, samopoczuciu.
Wirtualna adopcja kończy się z chwilą znalezienia stałego domu. Z adopcji można też zrezygnować w każdym czasie. W takim przypadku prosimy o informację mailową:)[/vc_column_text][vc_text_separator title=“Jak adoptować“ align=“align-center“ margin=“50″ css_animation_speed=“faster“ css_animation_delay=“0″][vc_column_text css_animation=“simple“ css_animation_speed=“faster“ css_animation_delay=“0″]1. Wybierz zwierzaka, którym chcesz się zaopiekować.

2. Kliknij w rysunek “zostań opiekunem wirtualnym” i podaj dane wymagane w formularzu.

3. Co miesiąc wpłacaj dowolną kwotę (w zależności od możliwości) na poniższe konto w tytule przelewu podając imię podopiecznego i miesiąc, którego wpłata dotyczy

 

Fundacja MONDO CANE – Inspektorat Jelenia Góra
ul. Grodziska 13, 96-321 Żabia Wola
konto Bank Pekao S.A. 31 1240 6348 1111 0010 4975 2491[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!