Pomoc finansowa i rzeczowa

Pomoc finansowa:

Nasza Fundacja utrzymuje się jedynie z darowizn osób prywatnych. Nie dostajemy żadnego dofinansowania od miasta czy innych organizacji. Działamy non profit, dlatego tak ważne jest dla nas Wasze wsparcie finansowe. Zajmujemy się walką z bezdomnością zwierząt, sterylizujemy i kastrujemy nie tylko naszych podopiecznych, ale i niejednokrotnie pomagamy w sterylizacji i leczeniu bezpańskich zwierząt lub w skrajnych sytuacjach, gdy właścicieli nie stać na zabieg czy leczenie. Duża część zwierząt trafia pod opiekę fundacji chora, wymagająca leczenia. Zwierzęta przebywają w domach tymczasowych, ale także w hotelikach. Nie wszystkie zwierzaki mogą trafić od razu do domów stałych, dlatego tak ważna jest dla nas współpraca z behawiorystami, którzy przygotowują zwierzętado adopcji. Niestety wiąże się to również z kosztami. Miesięczny koszt utrzymania psa w hoteliku to 300/400 zł- w zależności, gdzie dany zwierzak trafia. Np. psiak Bruno czeka na swój dom w hoteliku już 3 lata… Jeśli chcesz wesprzeć nasz oddział finansowo:

Fundacja MONDO CANE – Inspektorat Jelenia Góra
ul. Grodziska 13, 96-321 Żabia Wola
konto ING Bank. 94 1050 1025 1000 0090 3202 2544
pay pal: jwdzwierzat@gmail.com
Mondo Cane na ratujmyzwierzaki.pl

Pomoc rzeczowa:

Oprócz wsparcia finansowego oczywiście na wagę złota jest także pomoc rzeczowa. Pod opieką Fundacji jest zazwyczaj minimum 20 zwierząt. Każde z nich wymaga opieki i wyżywienia. Będziemy wdzięczni za każdy dar! Najbardziej potrzebne są :

-karma sucha i mokra( szczególnie karmy weterynaryjne, dla seniorów/juniorów i dobre jakościowo czyli wysokomięsne jak Animonda, Bozita ). Duża część naszych podopiecznych to zwierzaki stare lub schorowane. Aby dojść do siebie wymagają odpowiedniego żywienia.)
– koce, kołdry i poduszki( koniecznie bez pierza! Psiaki uwielbiają rozgryzać poduszki z pierzem, a wtedy dopiero jest zabawa z jego sprzątaniem 😉 !) , ręczniki, szmatki , podkłady.
-akcesoria dla psów( legowiska, zabawki, smycze, obroże, miski, szczotki, szampony itd.)
-akcesoria dla kotów ( w szczególności żwirek! Jest on niezbędny w przypadku każdego kociaka, który przebywa pod naszą opieką w domku tymczasowym. Prócz tego drapaki, kuwety, łopatki do kuwet, zabawki ,miski itd.)
-akcesoria weterynaryjne ( preparaty na pchły (w szczególności obróżki przeciwpchelne) , odrobaczanie , obróżki z feromonami itd.)Aby przekazać darowiznę rzeczową prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.Bazarek:Organizujemy także bazarek na rzecz naszych podopiecznych. Można przekazać fanty na licytacje i w ten sposób pomóc zwierzakom. Bazarek znajduje się na facebooku: https://web.facebook.com/bazareknarzeczzwierzat/?fref=ts
Cały dochód ze sprzedaży przeznaczany jest na fundacyjnych podopiecznych.

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!