[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”1704″ alignment=”center” img_link_target=”_self” css_animation_speed=”faster” css_animation_delay=”0″ img_size=”medium” css_animation=”right-to-left”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_text_separator title=”Czym jest wirtualna adopcja” align=”align-center” margin=”50″ css_animation_speed=”faster” css_animation_delay=”0″ css_animation=”top-to-bottom”][vc_column_text css_animation_speed=”faster” css_animation_delay=”0″]Adopcja wirtualna to adopcja na odległość. Nie każdy może zapewnić dom stały albo tymczasowy, ale prawie każdy może, jeżeli tylko pozwalają mu na to finanse, pomóc poprzez wirtualną adopcję. Taki rodzaj pomocy daje szansę na lepsze życie wybranego czworonoga, pozwala nam na jego utrzymanie do czasu znalezienia domu stałego.[/vc_column_text][vc_text_separator align=”align-center” margin=”50″ css_animation_speed=”faster” css_animation_delay=”0″ title=”Kto może zostać wirtualnym opiekunem” css_animation=”top-to-bottom”][vc_column_text css_animation_speed=”faster” css_animation_delay=”0″]Wirtualnym Opiekunem może zostać osoba prywatna, organizacja, firma, określona grupa ludzi (np. szkoła, klasa itp.). Jedno zwierzę może mieć kilku Wirtualnych Opiekunów. Wirtualny Opiekun może oczywiście chcieć pozostać anonimowym, w takiej sytuacji prosimy o poinformowanie nas o tym.[/vc_column_text][vc_text_separator title=”Co daje wirtualna opieka i jak długo trwa?” align=”align-center” margin=”50″ css_animation=”top-to-bottom” css_animation_speed=”faster” css_animation_delay=”0″][vc_column_text css_animation_speed=”faster” css_animation_delay=”0″]Uzyskane pieniądze przeznaczać będziemy przede wszystkim na wyżywienie, leczenie i utrzymanie zwierzęcia w domu tymczasowym lub hoteliku. Środki mogą również być przekazane na ewentualny transport zwierzęcia do nowego domu. W zamian Wirtualny Opiekun otrzymuje wyjątkowe zdjęcie swojego podopiecznego, a jego dane – o ile sobie tego życzy – będą widnieć na stronie. Wirtualna adopcja kończy się z chwilą znalezienia stałego domu. Z adopcji można też zrezygnować w każdym momencie. W takim przypadku prosimy o informację mailową.[/vc_column_text][vc_text_separator title=”Jak adoptować” align=”align-center” margin=”50″ css_animation_speed=”faster” css_animation_delay=”0″][vc_column_text css_animation=”simple” css_animation_speed=”faster” css_animation_delay=”0″]

1. Wybierz zwierzę, którym chcesz się zaopiekować.
2. Kliknij w rysunek “zostań opiekunem wirtualnym”(link do formularza: http://mc.dkonto.pl/formularz-adopcji/)  i podaj dane wymagane w formularzu.
 3. Co miesiąc wpłacaj minimum 25zł na poniższe konto, w tytule przelewu podając imię podopiecznego i miesiąc, którego wpłata dotyczy:
Fundacja MONDO CANE – Inspektorat Jelenia Góra
ul. Grodziska 13, 96-321 Żabia Wola
konto ING Bank PL94 1050 1025 1000 0090 3202 2544

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!